Náš tým

 

Michal alias Modrý

modrá Toyota 4Runner
 
" Expedice Magadan" je pro mne splněním snu - absolvování velké, možná životní cesty. Mám za sebou cesty s veterány po Evropě, organizuji výlety s mikrobusem, cestuji pěšky, autem, na motorce, vlakem a v poslední době nejvíce v off roadu Toyota. Taky podnikám v realitách. Ne vše se podaří hned na poprvé, už jsem chtěl na cestu vyjet dříve, ale důležité je se nevzdat, věřit.....a ono se to nakonec povede"
 
 
 

Michal alias Bílý

Bílá Toyota 4Runner
 
"Viděl jsem Ameriku, viděl jsem i Rusko. Za volantem osobní Tatry 613 jsem procestoval většinu východní Evropy, další tisíce kilometrů cest byly při výpravách s jinými vozy. Magadan je pro mne výzvou a snem, který se mne drží již od dětských let. Teď konečně přišel čas si ho splnit."
 
 

Vigo

Bílý Švýcarský ovčák
 
"Haf haf haf haf haf"
 
 

Jurij

Toyota Land Cruiser 105

 

"Slíbil jsem synovi, že zajedeme na Sibiř… Je to má první expedice. Mám rád cestování, sport a dobrou partu. Dříve jsem profesionálně šermoval, mladý hraje hokej. Hned jak jsem poprvé potkal Modrého a Bílého a poznal jejich nadšení pro věc, tak mi bylo jasné, že tuhle nebezpečnou cestu s nimi nemůžu nepodniknout."

Kontakt

Michalovy cesty Facebook:

Michalovy cesty
Expedice Magadan